Тегеран може позбутися статусу іранської столиці

  Позбутися статусу іранської столиці - може Тегеран. Цю ідею підтримав парламент країни.

   

  Необхідність змінити столицю депутати пояснили перенаселеністю, екологічними, транспортними та іншими проблемами, які постали перед дванадцятимільйонним Тегераном. На додачу там - існує висока загроза землетрусів. За планом парламентарів, підшукати нове місто, до якого перейдуть столичні функції - необхідно за два роки. Наступником Тегерана вірогідно стане Паранд, розташований у трьох десятках кілометрів. Втім, ініціатива парламентарів поки не має сили політичного рішення. Щоби це сталося - необхідно, щоби рішення підтримав іранський лідер, аятолла Хаменеї.

  Перший чоловік: «Щоранку, коли я тільки прокидаюся - у мене болять очі. Я впевнений, що це - через смог, який у нашому місті став справжньою проблемою. Повітря таке забруднене, що дихати тяжко. Від  мінімального фізичного навантаження люди починають задихатися».

  Другий чоловік: «Гадаю, щоби побудувати нову столицю - владі знадобиться років п’ятдесят, або й більше. Тегеран був головним містом країни багато років, він має дуже багато функцій, які просто не зможуть виконувати інші міста». 

  Попередній матеріал
  Від високої води потерпає Мексика
  Наступний матеріал
  Котенко стверджує, що у ніч нападу на Чорновол перебував удома
  Теги:
  Loading...