Котенко стверджує, що у ніч нападу на Чорновол перебував удома

  Слідчі дії проводять із п’ятим затриманим у справі побиття Тетяни Чорновол. Про таке «5 каналу» повідомили у МВС. Там зазначили - інформацію про цю людину міліція планує оприлюднити вже сьогодні. Решті чотирьом суд вже обрав запобіжний захід - два місяці під вартою.

   

  Один з них: Олександр Котенко - стверджує, що у ніч нападу на журналістку перебував удома. Це у суді підтвердила і його мати. Водночас, чоловік наголосив - зі своїм братом, який перебував у салоні авто-нападника - не спілкується вже більше року. За словами Сергія ж Котенка - про напад на активістку він нічого не знав, бо не виходив із автівки. Мовляв за кермом його «Порше» були двоє людей, які хотіли купити позашляховик і запропонували йому випробувати авто на дорозі. Адвокат іншого затриманого - Олександра Храмцова стверджує, що Феміда не взяла до уваги флешку з відеозаписом, яка мала б засвідчити алібі. Андрія Насіковського теж вирішили утримувати під вартою попри допит свідків, які підвтердили алібі затриманого.

  Олександр Котенко, підозрюваний у справі побиття Тетяни Чорновол: «Я был на Оболони, в свой квартире.  С братом со своим - мы перестали общаться, мы не общаемся уже полтора года. Я не понимаю - каким образом я связан с этим делом».

  Сергій Котенко, підозрюваний у справі побиття Тетяни Чорновол: «Никто ничего не говорил, вообще никто ничего не говорил. Я не знал, что кого-то били, я сидел сзади и боялся, что меня сейчас вытащат из машины. Бросили машину, в Броварах уже, ну, поскольку дома везде - я уже начал орать, что в милицию позвоню и всё остальное. Люди, не разговаривая, развернулись и ушли к дороге. Я был в шоке, я сразу к другу побежал, лег спать, а утром быстренько проснулся и уехал в центр города - думать, что мне делать».

  Андрій Насіковський, підозрюваний у справі побиття Тетяни Чорновол: «Где-то после 12 меня набрал Котенко Сергей, спросил "как дела, что делаешь, ты сам дома?".  Я говорю "да, сам", он "мне поговорить надо". Зашел в дом, был какой-то сам не свой, я спросил "что, какие-то проблемы?", он говорит "не хочу разговаривать". Он был не от себя, взволнованный. Попросился у меня переночевать до утра».

  Попередній матеріал
  Тегеран може позбутися статусу іранської столиці
  Наступний матеріал
  Активісти автомайдану збираються на Європейській площі
  Теги:
  Loading...