Афганські жінки
Афганські жінки Shutterstock

Таліби закликали жінок не працювати і залишатися вдома, поки бойовики "не навчені" їх поважати

  Читайте по-русски
  Коли "Талібан" востаннє перебував при владі у 1996-2001 роках, то бойовики заборонили жінкам працювати, виходити самостійно з дому та змушували їх закривати все тіло

  Угруповання "Талібан", яке захопило владу в Афганістані, закликає жінок не виходити з дому самостійно та не працювати, оскільки бойовики ще "не навчені" їх поважати. Про це мовиться у матеріалі CNN.

  Речник талібів заявив, що жінки не повинні працювати заради власної безпеки. Таким чином, він посилив побоювання щодо толерантності до жінок, яку бойовики обіцяли ще зовсім недавно. 

  Водночас у "Талібані" запевняють, що вказівка лишатись вдома буде тимчасовою та дозволить владі знайти шлях, щоб гарантувати "повагу до жінок". Він також визнав, що такі заходи є необхідними, оскільки їх військові "постійно змінюються і не навчаються". 

  Коли "Талібан" востаннє перебував при владі у 1996-2001 роках, то бойовики заборонили жінкам працювати, виходити самостійно з дому та змушували їх закривати все тіло.

  Верховний комісар ООН із прав людини Мішель Бачелет розповіла про численні докази важких злочинів талібів, включно зі стратами мирних жителів Афганістану.

  Як повідомляв 5.UA, бойовики радикального руху "Талібан" увійшли до столиці Афганістану. Центральна влада віддала оточену з усіх боків столицю без бою, а президент країни Ашраф Гані подав у відставку і вилетів до Таджикистану.

  На військовій базі в Афганістані виявилися заблокованими українці, які працювали за приватним військовим контрактом. Дипломати підтримують із ними зв'язок та інструктуватимуть про подальші кроки, коли з'явиться можливість евакуації.

  Нагадаємо, генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг переконаний, що загроза терактів поблизу аеропорту Кабула щодня дедалі вища.

  Попередній матеріал
  На Івано-Франківщині люди перекрили трасу та вимагають ремонту дороги
  Наступний матеріал
  На Донеччині окупанти обстріляли житлові будинки
  Loading...