Тайванські віщуни прорукують голівудським зіркам важкі часи

  Криза у стосунках Анжеліни Джолі і Бреда Піта, успішна кар`єра для Джоні Депа і важкі часи для Уїтні Хьюстон. Таке пророкують голлівудським зіркам, які народилися у рік кролика. За китайським календарем, металевий кролик прийде третього лютого. Мешканці Піднебесної - в останніх приготуваннях до нового року.

  Металевий кролик ось-ось увійде у свої права - наголошують мешканці Піднебесної. До нового року, за китайським календарем, вони ретельно готуються. За тиждень до свята моляться у храмах і традиційно просять здоров`я, успіху та кохання. Символ східного гороскопу, кролик, лагідним і пухнастм буде не для усіх. Голлівудські зірки, які народилися цього року, отримали далеко не райдужні перспективи від тайванських віщунів.  

  Чен Вей-Чунь, тайський віщун: "Анжеліна Джолі, яка народилася у рік кролика, має двох богів покровителів. Один із них допомагає їй у кар`єрі. Тому вона почувається у кіно, як риба у воді, і досягає успіхів. Інший - опікується її стосунками. У своїх взаєминах вона дуже послідовна і стабільна. Проте, її партнер- Бред Піт, теж народжений у рік кролика, почувається поряд з нею ніби під тиском,  некомфортно. Можливо, що він  захоче  змінити щось у стосунках з нею".

  Акторці Дрю Беррімор слід остерігатися заздрісників, а співачці Вітні Хьюстон буде нелегко протягом усього року. Символ-покровитель - кролик підготує для неї чимало випробувань - прогнозує східний провісник. У футболіста Девіда Бекхема рік мине переважно спокійно, але водночас не принесе жодних доленосних подій. Найуспішним у кар`єрі наступного року може стати голлівудська зірка -Джонні Депп.

  Чен Вей-Чунь, Тайський віщун: "У Джонні Деппа усе добре складатиметься у кар`єрі. Він заробить багато грошей, адже щаслива зірка сяятиме прямо над його знаком Зодіаку. А от у коханні не все так добре. Стосунки будуть затьмарені постіними плітками і скандалами".

  Щоби рік металевого кролика був сприятливим і для кар`єри, і для кохання - тайванський провісник радить купити обереги з металу.

  Тайванський провісник: "Треба задобрити кролика - купити щось металеве. Китайці плекають неабиякої надії на наступний рік. Він має принести людям добрі стосунки. Адже, останні роки не надто сприяли взаєминам".

  Китайський новий рік або як ще його називають  "Свято весни" припадає на третє лютого. Зазвичай цей день китайці відзначають у колі родини за святковим столом і замість подарунків обмінюються червоними конвертами, в які кладуть гроші.

  Ганна Ільїних, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Людство має виробити новий механізм стримування цін на продукти харчування
  Наступний матеріал
  Вирок у справі Дем`янюка оголосять у березні
  Теги: