Людство має виробити новий механізм стримування цін на продукти харчування

  Людство має виробити новий механізм стримування цін на продукти харчування. До такого висновку дійшли учасники економічного форуму у Давосі.
  В іншому випадку, неконтрольоване зростання вартості їжі - призведе до численних соціальних криз у бідних країнах. Як приклад - чиновники навели Туніс, Єгипет та Алжир. Там однією з причин початку масових заворушень - називають саме здорожчання продуктів. Згідно із прогнозами, цей рік буде особливо складним, адже в основних виробників зерна - Росії та Австралії - значну частину врожаю знищила негода. Учасники засідання закликали чільників держав активніше співпрацювати з міжнародними організаціями для забезпечення їжею людей у бідних країнах.

  Джосет Ширен, виконавчий директор продуктової програми ООН: "Я була нещодавно в Палестині та Йорданії. Коли діти йдуть там до школи, вони мають лише пляшку з чаєм на цілий день. Їхні батьки просто не можуть купити їм продукти. В цих країнах немає запасного плану. Якщо ціни зростають - люди починають голодувати. Тоді й виникають паніка і неспокій у суспільстві".

   

  Попередній матеріал
  Європейський суд вчерегове ухвалив рішення на користь позивача з України
  Наступний матеріал
  Тайванські віщуни прорукують голівудським зіркам важкі часи
  Теги: