5.ua

Ситуація в Криму залишається дуже небезпечною – МЗС Великобританії

  Москва вже почала платити ціну за свої дії у Криму. Так вважають президент США Барак Обама та прем’єр-міністр Великої Британії Девід Кемерон. Зокрема - вже значно знизився рівень інвестиційної довіри у Росії.

  Про це йшлося у телефонній розмові між лідерами двох держав. Обама та Кемерон погодилися, що нинішня ситуація в Криму неприпустима і є порушенням Росією суверенітету та територіальної цілісності України. Також політики привітали місію військових спостерігачів під егідою ОБСЄ в Криму і обговорили питання допомоги новій українській владі. Між тим міністр закордонних справ Великої Британії Вільям Хейг за результатами зустрічі з колегами у Парижі заявив: у вирішенні українського питання вдалося досягти певного прогресу.

  Вільям Хейґ, МЗС Великобританії: «Говорити про те, що прогрес значний - ще зарано. Але він є. Зараз наша мета - спонукати Росію та Україну до прямого діалогу. Цього поки не сталося. Світова спільнота докладає значних зусиль, щоби допомогти Києву та Москві віднайти спільну мову. Мусимо пам’ятати: ситуація в Криму залишається нестабільною і дуже небезпечною, тож вирішувати проблему слід якнайшвидше. Якщо сторони не почнуть перемов, Росія повинна відчути наслідки, до яких призвело її порушення територіальної цілісності і суверенітету України».

  Попередній матеріал
  Депутат Європарламенту закликав до низки санкцій проти Росії
  Наступний матеріал
  Верховна Рада Криму призначила на 16 березня референдум
  Теги:
  Loading...