5.ua

Депутат Європарламенту закликав до низки санкцій проти Росії

  Єдиним захистом для України зараз могло б стати - якнайшвидше прийняття до НАТО. Таку думку у інтерв’ю «Дойче Велле» висловив депутат Європарламенту і замголови комітету міжпарламентського співробітництва Росія-ЄС - Вернер Шульц.

  Депутат розкритикував дії Кремля і зазначив, що більш реалістичний спосіб зупинити російську інтервенцію до Криму - це не перемови, а запровадження низки санкцій проти Росії. Йдеться про замороження перемовин про партнерство та співпрацю, блокування планів щодо безвізового режиму для росіян, обмеження на в’їзд до ЄС низці російських можновладців. Вступ же України до НАТО - убезпечив би її від подальшої агресії. Між тим НАТО та ЄС почали зустріч на рівні комітетів, щоби обговорити українські події. Напередодні ж - генсек Альянсу Расмуссен заявив, що через дії Росії в Криму НАТО повністю перегляне відносини з Москвою.

  Андерс Фог Расмуссен, Генсек НАТО: «Водночас ми вирішили інтенсифікувати партнерство з Україною і посилити нашу співпрацю, щоби підтримати демократичні реформи. Ми ініціюватимемо перемови з українським цивільним і військовим керівництвом. І докладемо зусиль, щоби допомогти Україні посилити війська за допомогою регулярних спільних навчань і тренувань».

  Попередній матеріал
  Новий керманич українських тюрем сьогодні відповість на всі питання про єдину Україну
  Наступний матеріал
  Ситуація в Криму залишається дуже небезпечною – МЗС Великобританії
  Теги:
  Loading...