Сирійський президент не збирається полишати владу

  Сирійський президент Башар Асад - не збирається полишати владу. Про це він заявив у інтерв`ю на телебаченні. Посадовець - застеріг Західні країни від військового втручання у справи Сирії.

  Каже - у його державі проводять демократичні реформи. Найближчим часом - відбудуться муніципальні та парламентські вибори. Президент припускає, що влада перегляне ще й конституцію. Нагадаємо, відберезня у Сирії - не припиняються масові протести з вимогою про відставку президента. Влада жорстко придушує ці акції за допомогою поліції та армії. За півроку заворушень, за даними правозахисників, загинуло близько 2х тисяч мирних мешканців. Світова спільнота - такі дії різко критикує. Зокрема, у США - неодноразово заявляли, що президент Асад - втратив легітимність і має полишити владу.

  Башар Асад, президент Сирії: "Наша країна - обрала політичний шлях вирішення внутрішніх проблем. Ми ще не маємо точного графіку усіх запланованих заходів. Але вже найближчими днями - збереться комітет, який розгляне пропозиції усіх політичних партій. Щодо того, чому я не відповідаю на заклики Обами - можу сказати: як правило, якщо країна налаштована щодо нас дружньо, ми ведемо з нею діалог. У випадку з США - щоб не давати різких відповідей, ми надаємо перевагу мовчанню".

  Попередній матеріал
  Збройний конфлікт у Лівії перейшов у фінальну стадію
  Наступний матеріал
  Водії-далекобійники протестують у столиці Австралії
  Теги: