Фото із відкритих джерел

Сирійський диктатор Башар Асад переміг на "виборах" президента – уже вчетверте

  Читайте по-русски
  Тепер Асад залишиться президентом Сирії ще щонайменше на 7 років

  Чинний глава Сирії Башар Асад знову став президентом – уже вчетверте. Як заявив голова парламенту країни Хаммуда Сабаг, за Асада проголосували понад 95% виборців, або 13 млн 550 тис. виборців.

  Конкуренцію на виборах диктатору склали колишній міністр у справах Народної ради (парламенту), соціал-юніоніст Абдалла Шаллюм, а також опозиціонер Махмуд Мараї. Перший набрав 1,5% голосів, другий – трохи більше як 3%.

  Міністри закордонних справ Франції, Німеччини, Італії, Великобританії і США раніше попереджали, що вибори в Сирії не будуть ані вільними, ані справедливими.

  Тепер Асад залишиться президентом Сирії ще щонайменше на 7 років – до 2028 року. Уперше він прийшов до влади 2000 року після смерті свого батька Хафеза, який правив 30 років до цього. Правління Башара Асада відзначилося 10-літньою громадянською війною.

  Вона почалася 2011 року після мирних акцій протесту проти його авторитарного правління. Конфлікт забрав життя сотень тисяч людей і залишив без даху над головою майже половину населення країни. Захід не визнає легітимність режиму Асада, проте президент має підтримку Росії.

  Попередній матеріал
  США з'ясовують, чи втручалися українські чиновники в американські вибори 2020-го
  Наступний матеріал
  Україна вирішила повністю закрити небо для білоруських літаків
  Loading...