Син Каддафі пообіцяв перемогти бунтівників за 48 годин

  Урядові війська Лівії переможуть бунтівників за 48 годин. Про це заявив син Муаммара Каддафі, Саїф аль Іслам, в інтерв`ю телеканалу "Євроньюз".

  Він закликав мешканців Бенґазі - міста, де отаборилися повстанці - складати зброю. Провладні війська вже захопили Адждабію. Це - останнє велике місто на шляху до Бенґазі. Бої точаться і зараз. Утім, сили нерівні - війська Каддафі більш чисельні і краще озброєні. Саїф Каддафі також висловив своє ставлення до Ніколя Саркозі, який першим визнав уряд повстанців. Він заявив, що змусить французького лідера повернути кошти, які Лівія начебто надала для фінансування його передвиборної кампанії.

  Саїф Каддафі: "Військові операції - завершені. За 48 годин усе буде скінчено. Наші сили вже майже увійшли у Бенґазі. Яке б рішення не ухвалила ООН, уже запізно. ... Саркозі має повернути нам гроші, які Лівія витратила на його передвиборну кампанію. Ми профінансували її, і маємо всі документи для підтвердження цього. Саркозі розчарував нас, і ми незабаром це оприлюднимо".

  Попередній матеріал
  Попов: знижки за вчасну оплату ЖКП запровадять по всій Україні
  Наступний матеріал
  Ситуація в Японії станом на 16.03.2011 [репортаж, відео]
  Теги:
  Loading...