Сильні снігопади спричинили хаос на дорогах Європи [відео]

  Європа потерпає від потужних снігопадів. У Великій Британії, Польщі, Австрії та Росії вони спричинили справжній хаос на дорогах. У різних районах температура опустилася до мінус двадцяти. За прогнозами метеорологів, найближчими днями покращення синоптичної ситуації у Європі очікувати не варто.

  У російській столиці календарна зима розпочалася із температурного рекорду. У Москві - мінус 24. Морози  - майже по усій території федерації. Особливо на півночі Красноярського краю. Там прогнозують до 50 градусів нижче нуля. Через снігопади на дорогах країни величезні затори. Техніка не встигає розчищати автошляхи. Синоптики стверджують, що снігопади посилюватимуться.

  Російський водій: "Ну вот стоим. За час на 500 метров проехали. Не знаю, успею ли я приехать вовремя. Водителям рекомендуют стать на стоянки и отдонуть несколько часов".

  Надмірні опади дошкуляють також мешканцям багатьох європейськитх країн. У Британії вони переросли у справжнє стихійне лихо. На дорогах - хаос. Кількість ДТП за останній тиждень зросла майже утричі. У багатьох містах закриті школи, в аеропортах скасовані чи затримані десятки рейсів.

  Пасажир аеропорту в Великій Британії: "Я тут застряг на чотири дні. Щодня приїжджаю в аеропорт, кажуть - рейси скасовані! Немає сенсу дратуватися. Ми ж нічого не можемо змінити. Прикро, звичайно. Ми тут дуже довго. Але вибору немає, треба чекати".  

  Мабуть, найбільше від морозу та снігопадів страждають мешканці віденського зоопарку. Якщо вовки та пінгвіни - у своїй стихії, то африканським слонам похолодання загрожує серйозними хворобами. Щоби уберегти велетнів, працівники звіринцю підігрівають вольєр. Крім того, кілька разів на день тваринам влаштовують гарячий душ.

  "5 канал"

  Попередній матеріал
  На Вінниччині знищують ракетні комплекси "Скад" [репортаж, відео]
  Наступний матеріал
  У Венесуелі через повені загинуло 29 людей
  Теги: