Свинячий грип вже у Німеччині

  Свинячий грип вже у Німеччині - перший випадок захворювання офіційно підтвердили у Баварії. Досі у Європі фіксували чотири випадки зараження - два в Іспанії і два у Шотландії. І сенсаційне повідомлення з епіцентру пошесті. Лише семеро з півтори сотні померлих мексиканців були хворими на СВИНЯЧИЙ грип - заявляє міністр охорони здоров"я Мексики Анхель Кордова.

  Решта, за словами чиновника, - померли від запалення легенів. Окрім того, за офіційними даними, вірусом "H1N1" заражені лише 26 мексиканців, хоча у лікарнях лежать півтори тисячі людей зі схожими симптомами - високою температурою, кашлем, болем у м`язах та розладами шлунку. На відміну від звичайного, свинячий грип неможна попередити за допомогою вакцини. Вірус стійкий до всіх наявних щеплень. А тому лікарі рекомендують уникати нотовпу та частіше мити руки. При цьому марлеві пов`язки, в яких зараз ходить половина Мексики, - називають не дуже ефективними.

  Алехандро Медіно, студент-медик: "Я ношу маску, як і усі. В Гвадалахарі - паніка. Ми вчора вийшли погуляти, так все було зачинено - бари, ресторани, навіть бібліотеки".

  Хосе Панчеко, мешканець Тихуани: "Захищаємося від вірусу, як знаємо. Але ж насправді ніхто нічого не знає. Може усе це - якийсь терористичний напад або витівка божевільного ученого?"

  Уго Чавес, президент Венесуели: "Чого нам тільки бракувало - так це свинячого грипу! В сучасному світі складно себе захистити - одні люди їдуть, інші повертаються. Але ми стежимо за аеропортами. Слава Богу, у Венесуелі свинячого грипу немає, але він є в інших країнах".

  Попередній матеріал
  З хвилини на хвилину КС розпочинає слухання справи щодо дати виборів
  Наступний матеріал
  ДТП у Каліфорнії - щонайменше 5 людей загинули
  Теги:
  Loading...