З хвилини на хвилину КС розпочинає слухання справи щодо дати виборів

  Одразу дві резонансні політичні справи - у руках служителів Феміди. З хвилини на хвилину Конституційний суд розпочинає слухання справи щодо дати президентських виборів. Подання з цього приводу зробив Президент. Він оскаржує рішення Верховної ради про призначення перегонів на 25е жовтня цього року. І наполягає - вибори мають відбутися 17 січня наступного року. Дати відповідь Конституційний суд має і на НЕ МЕНШ важливе питання від глави держави.

  Напередодні на закритому засіданні судді ухвалили вердикт, чи законний Кабмін Юлії Тимошенко. Однак, на чию користь рішення - поки що не відомо. Інтригу триматимуть до четверга. Віктор Ющенко просив розтлумачити, чи мають право міністри залишатися на своїх посадах, якщо утворена нова коаліція. Сторона глави держави стверджувала, що Конституція не передбачає поняття "оновлена коаліція".

  Нагадаємо, торік у вересні з демократичної коалії вийшов НУ-НС. У грудні утворилася нова парламентська більшість - о'бєднання трьох - БЮТу, частини НУ-НСу та Блоку Литвина. Однак уряд при владі залишився той самий. Експерти припускають: якщо Конституційний суд визнає незаконним Кабмін Тимошенко, то це відкриє шлях до розпуску Верховної Ради і оголошення дострокових парламентських виборів.

  Попередній матеріал
  У четвер Конституційний суд визначиться - чи законним є Кабмін
  Наступний матеріал
  Свинячий грип вже у Німеччині
  Теги:
  Loading...