5.ua

Світові ЗМІ про ситуацію в Україні [відео]

   

  Росія робить усе можливе, щоб не допустити розколу України та допомогти врегулювати конфлікт. Про таке заявив міністр закордонних справ федерації Сергій Лавров на прес-конференції за підсумками діяльності російської дипломатії у 2013-му році. Дії ж учасників протестів - глава відомства суворо розкритикував і назвав такими, що суперечать європейським нормам поведінки. На думку чільника російського МЗС, силове протистояння у Києві - значною мірою стимулюється з-за кордону. І закликав усі сторони конфлікту - до діалогу.

  Сергій Лавров, міністр закордонних справ Росії:«Мы безусловно осуждаем любое насилие. Надеюсь, все понимают недопустимость провокаций, которые мы наблюдаем на экранах. Как это можно соотнести с стремлением в Европу? А то, что сейчас происходит, бейсбольными битами, наотмашь... конечно, они хотели, чтобы была реакция со стороны правоохранительных органов. Нет сомнений, в этом цель любой провокации. и слава богу, что лидеры оппозиции это начинают понимать и начинают дистанцироваться от этих провокаторов. Подчеркну, что мы призываем всех к тому, чтобы решать вопросы на основе диалога и в правовом поле».

  Російські ЗМІ - зосереджуються на останніх новинах з України, зокрема - повідомляють, що влада поки що не має наміру вводити надзвичайний стан. Хоча діалог з опозицією - зайшов у глухий кут. Телеканал «Дождь» - одним із перших повідомляє позицію Віталія Кличка, який наголошує, що переговори із владними структурами неможливо проводити без Віктора Януковича.

  Світові ЗМІ - висвітлюють поточну політичну ситуацію, і розгорнуто подають зведення з Грушевського - найгарячішої точки Києва. Так Бі-бі-сі - розповідає про те, як громадські активісти намагаються прорватися до урядового кварталу крізь кордон силовиків. І наголошує на звірячих побиттях активістів, які чинять люди у формі.

  Діяти виважено та утриматися від насильства закликає українців генеральний секретар ООН. Така заява розміщена на його офіційній сторінці. Пан Гі Мун пильно стежить за подіями в Україні.  Він закликає усі сторони конфлікту поважати демократичні принципи свободи слова і зібрання та розпочати конструктивний діалог.

  «5 канал».

  Попередній матеріал
  Досі невідома доля викраденого вночі активіста Луценка [відео]
  Наступний матеріал
  Дайджест міжнародних новин за 21 січня [відео]
  Теги:
  Loading...