5.ua

Досі невідома доля викраденого вночі активіста Луценка [відео]

  Це один з останніх публічних виступів столичного активіста. Діями чинної влади обурювався як зі сцени Майдану, так і з висоти вантажного крану. А цієї ночі рідні активіста забили на сполох - Ігор Луценко зник.

  Ірина Герасимова: «Востаннє Ігоря Луценка бачили тут, на території Олександрійської Лікарні, куди активіст приїхав на власній автівці. Вона, до речі, і досі стоїть на території медзакладу. Приїхав сюди добровільно, а залишив лікарню уже не за власним бажанням».

  Близько 4-ї ранку дружина активіста отримала від нього повідомлення. Демонструє запис журналістам. Після обірваного зв'язку близькі та рідні почали шукати Ігоря. Його автівку знайшли на території лікарні, куди він привіз пораненого майданівця.

  Марія Лебедєва, дружина: «Він приїхав до лікарні, зайшов в офтальмологічне відділення, встиг відправити повідомлення, що потребує допомоги, тому що відбувається щось незрозуміле».

  Свідками незрозумілих подій стали двоє медиків. Вони саме оглядали пораненого, якого привіз Ігор Луценко. Та лікарів-очевидців після нічної зміни в медзакладі уже немає. За них говорить головний лікар.

  Як на очах медперсоналу невідомі викрали двох чоловіків, один з яких був поранений в око - керівнику лікарні пояснити не просто

  Роман Василишин: «Зі слів лікаря, це ніби були знайомі, тому що ніхто не опирався, ніхто не кричав».

  Марія Лебедєва - ще один варіант - цієї ночі у всіх лікарнях сиділи ті, хто полювали на людей, побитих і покалічених. не для того, щоб їх поклали до лікарні, а щоб їх знайшли і відвезли в тюрму.

  У міліції таку інформацію спростовують. А зниклого активіста обіцяють пошукати.

  Сергій Бурлаков: «Ми зараз з’ясовуємо інформацію, думаю, за декілька годин ми буде розуміти, що це було».

  Викрадений разом з Ігорем хворий - потребує негайної операції на око, підтвердили в Олександрійській лікарні. Але жодних подробиць нічних пригод - рядові медики журналістам не розповідають.

  Не змогли дізнатися більше і народні депутати, які навідались до місця зникнення. А майданівці вирішили у генпрокуратури вимагати пошуку і звільнення зниклих активістів. Поки майданівці намагались докричатися до генпрокурора, рідні Ігоря Луценка об’їжджали райвідділи столиці. У кожному отримували однакову відповідь.

  Марія: «Немає, такого немає, нікого взагалі не затримували. Ну як так не затримували, коли стільки людей зникло? А де вони всі поділися?»

  Ірина Герасимова, Інна Неродик, Олексій Тищенко, «5 канал».

  Попередній матеріал
  Опозиція вимагає від ГПУ зоборони «Беркуту» стріляти в людей [відео]
  Наступний матеріал
  Світові ЗМІ про ситуацію в Україні [відео]
  Теги:
  Loading...