Світ у скорботі за Стівом Джобсом [репортаж, відео]

  Пішов з життя засновник компанії Apple Стів Джобс. Людина, яка змінила світ, привчивши людство до геть нового способу спілкування. Розроблені Джобсом комп`ютери, телефони і плеєри підкорили увесь світ. За кермом компанії Apple він був майже до останнього. У серпні цього року через проблеми зі здоров`ям пішов з посади генерального директора. Джобс хворів на рак підшлункової залози.

  Квіти та свічки до будинку Стіва Джобса люди почали нести щойно дізналися про смерть засновника Apple. Біля котеджу на асфальті  усі охочі залишали сумні написи крейдою.

  Джефрі Каттер: "Комп`ютери завжди асоціюватимуться з його ім`ям. Смерть Джобса вразила мене до глибини серця, мені дуже подобається продукція, яку він створював. Apple має і далі розвиватися у тому ритмі, який задав Джобс".  

  Ще у сімдесятих Стів Джобс розробив та організував серійне виробництво перших персональних комп`ютерів Apple. Це була справжня революція. Адже до того електронно-обчислювальною технікою користувалися переважно фахівці галузі. Потім з`явився Macintosh з мишкою. Його 29-ти річний Джобс представив у 1984-му. Саме він зробив "мишку" доступною звичайному користувачеві і знизив її вартість з 400 до 25 доларів. Про останні винаходи - iPad, iPhone і iPod, користувачі говорять не інакше як - підкорювачі планети.

  Марсія Брито, мешканка Лондона: "Він нас багато чого навчив. Він нібито читав наші думки. Усі ми почали дивитися на світ інакше, з точки зору Стіва Джобса".

  Ілья, мешканець Москви: "Это человек, который смог заставить весь мир делать то, чего он хочет. Собствено он задавал тенденции планшетников. Что будет с компанией я не знаю, ведь ушла целая епоха, ушел гениальный человек".

  У жалобі за комп`ютерним генієм сьогодні увесь світ. До центрів обслуговування компанії несуть квіти. Вшановують пам`ять і віртуальними свічками, які горять з екранів планшетів.  

  Ванг Ян, мешканець Пекіна: "Ми просто шоковані смертю Джобса. Думаю, разом з ним померла Apple".

  Майже усі свої новинки Джобс представляв особисто. Але через проблеми із здоров`ям у серпні  цього року він офіційно відійшов від справ і остання презентація відбулася без нього.  За день до смерті. Діагноз - рак підшлункової залози лікарі  поставили у 2003-му. За шість років в нього виявили ще й рак печінки. Утім після тривалого лікування та операцій Джобс повернувся до справ.

  Стів Джобс: "Мені зробили пересадку печінки. Тепер у мене печінка 20-ти річного хлопця, який загинув внаслідок аварії. Мене б тут не було, якби його рідні не дали на це згоду. Я дуже щасливий бути тут разом з усіма. Життя дуже багато значить для мене".

  Стів Джобс завжди говорив, що його геніальність у тому, що він вміє випереджати час. Його мета -  зробити так, щоби клієнту було простіше жити. Він не є автором усіх ідей. Але мав справжній талант знайти нову розробку, купити її та інтегрувати у життя.

  Ганна Ільїних, 5 канал
   

  Попередній матеріал
  У столиці стартував фестиваль "Покров"
  Наступний матеріал
  Голова сільради на Львівщині побив 13-річну дівчинку [відео]
  Теги: