Голова сільради на Львівщині побив 13-річну дівчинку [відео]

  На Львівщині голова сільради побив дитину. Інцидент стався у селі Тележ Сокальського району. Кривдник каже - надавав стусанів 13 річній дівчинці, захищаючи свою доньку. Батьки потерпілої звернулися до правоохоронців. Тепер справою сільського голови займатиметься прокуратура.

  Голова сільради Ярослав Кравченко каже - не втримався, коли дізнався, що його доньку знову побила однокласниця. Згадує - між дівчатами постійно виникають непорозуміння. Останній конфлікт - переповнив чашу батьківського терпіння. На перерві на очах багатьох дітей сільський голова надавав потиличників Ірині Жеребецькій.

  Ярослав Кравченко, сільський голова Телязької сільської ради: "Мою дочку били три рази, оця дівчина била її три рази, вона фізично сильніша. А я вчив не жалітися, на свою голову навчив. І били по наростаючій, ну як три рази за два роки. Доречі била постійно ця дівчина, а я це взнав тільки в міліції".

  Діана Кравченко: "Ірина мене вже багато разів била і тато говорив там з директором з вчителями, але то нічого не допомагало Ірині. І то вже останній раз в тата терпець увірвався".


  Черговий конфлікт спалахнув після уроку фізкультури. Ірина смикала Діану за коси, повалила на землю. Скривджена дівчина зателефонувала татові. Той - відреагував бурхливо. 

  Ірина Жеребецька, потерпіла: "Вдарив мене по затилку раз, так з ладошки, потім сказав я дівчат не б`ю, потім вдарив тако в руку і від руки відбилося сюда у ребро, потім ще раз вдарив так по затилку. Потім сказав всі знайте в Діани є тато".

  Керівництво школи - засуджує вчинок сільського голови. Кажуть, конфлікти між дітьми були завжди, однак вирішувати їх треба не в такий спосіб.  

  Думки односельців - розділилися. 

  Ірина Жеребецька - з неблагополучної сім`ї, батьки зловживають алкоголем і їх вже хотіли позбавити батьківських прав. Кажуть, поскаржитися до міліції їм підказав дільничний. 

  Євгенія Жеребецька, мати побитої дівчинки: "Казали раз зробить, а потім ще може відлупити і мене і дітей. Каже мусим зробити з ним толк".

  Справу про побиття міліція передала до прокуратури. Там інциденту не коментують.

  Олександр Ваврищук, Євген Радіон, Львівщина, 5 канал


  Попередній матеріал
  Світ у скорботі за Стівом Джобсом [репортаж, відео]
  Наступний матеріал
  Шкільний автобус зірвався в ущелину в Перу
  Теги: