Сутички протестувальників і поліції в Нікарагуа - 3 загиблих

  У Нікарагуа троє людей загинули під час протестів проти фальсифікацій на місцевих виборах. Там побилися прибічники та опоненти чинного президента країни, Даніеля Ортеґи.

  Прихильники ліберальної незалежної партії звинуватили пропрезидентський Сандіністський фронт у фальшуванні результатів волевиявлення у регіонах Сьюдад-Даріо та Ла-Пас Сентро. Там на минулих вихідних обирали місцеву владу. Сутички спалахнули після підрахунку голосів. Розлючені опозиціонери заблокували дороги, трощили приватні будинки та спалили будівлю місцевої залізниці. Поліція заарештувала кількадесят протестувальників. Кілька місцевих мешканців зазнали поранень від правоохоронців.

  Франциско Барріос, мешканець Сьюдад-Даріо: "Протестувальники незадоволені, що сандіністи перемогли чесно та вільно. Вони знищили приватну власність та зруйнували вокзал. Ця будівля мала історичне значення, і тепер у Нікарагуа немає залізниці".

  Фернандо Борхес, поліцейський: "Національна поліція втрутилася та спромоглася відновити порядок, заарештувавши 27 людей, що брали участь в актах вандалізму та насильства".

  Попередній матеріал
  В Лондоні урочисто запалили різдвяні ліхтарі
  Наступний матеріал
  Князевич: ЦВК самоусувається від вирішення виборчих проблем
  Теги: