Князевич: ЦВК самоусувається від вирішення виборчих проблем

  Постанова ЦВК про неможливість встановити достовірні результати виборів на 5-ти округах та необхідність проведення там повторних перегонів - поза правовим полем. У цьому одностайні і опозиціонери, і представники більшості. На думку депутатів, це дає підстави вважати, що ЦВК хоче перекласти відповідальність за результати волевиявлення на них.

  Руслан Князевич, народний депутат, НУ-НС: "Зараз є факт абсолютного самоусунення ЦВК від тих проблем, які з`явилися в одномандатних виборчих округах кількох. А отже, я думаю, парламент зобов`язаний якраз зараз зі свого боку зобов`язати ЦВК виконувати свої повноваження. Не так, щоб вони давали завдання для парламенту прийняти закон і врегулювати це питання, а чітко, в порядку, визначеному законом, який вже парламент прийняв, виконувати те, що їм належить".

  Володимир Олійник, народний депутат, Партія регіонів: "Вона не зовсім відповідає вимогам статті 104 Закону про вибори, тому що там прописано: якщо неможливо встановити, то перевибори призначає ЦВК. Потрібно звернути увагу на саме рішення і постанову Верховної Ради про те, що ми звернули увагу ЦВК, що в них є інший інструментарій - це можливість взяти до провадження процедуру перерахунку голосів окружної комісії".

  Попередній матеріал
  Сутички протестувальників і поліції в Нікарагуа - 3 загиблих
  Наступний матеріал
  ЦВК сьогодні прийняла протоколи ще від 4-ох округів
  Теги: