Судно "Фаїна" звільнять сьогодні,- Войтенко

  Судно Фаїна, з українцями на борту, звільнять сьогодні. Такий прогноз головного редактора "Морського бюлетеня - Совфрахт" Михайла Войтенка, який постійно тримає зв`язок з судновласником. Він розповів 5 каналу , що у ці хвилини пірати продовжують ділити викуп. Корсари, які вже ОТРИМАЛИ свою долю, залишають судно невеликими групами. Після того, як піде останній з них, до Фаїни наблизиться американський військовий корабель. Він доправить туди воду, їжу і якщо потрібно, надасть медичну допомогу.

  Михайло Войтенко, головний редактор видання "Морський бюлетень Совфрахт": "По последним даным первая група пиратов покинула Фаину под утро, получаеться такая тактика пиратов. Одна група не покидает судно до тех пор, пока предыдущая не сообщит, что все в порядке. Это тактика пиратов направлена на то, чтобы обезопасить себя, от нападения, скажет Американского спецназа. И попытки перехватить выкуп. Скорее всего они опасаються и своих. Это удлиняет процес освобождения, будем надеяться, что окончательное освобождение произойдет через несколько часов, но не исключено, что и к вечеру, а то и к ночи. Просто потому, что идет вот такое покидание судна по-капле. В сторну дома они не поплывут, скорее всего они последуют туда, куда и следовали это в Момбаса-Кения, это в любом случае ближайший порт, и там уже произойдет смена экипажа".

  А от вітчизняне МЗС з учорашнього вечора перевіряє інформацію про сплату викупу піратам. Напередодні агенство Ройтерз повідомило, що піратам на борт скинули 3 мільйони 200 тисяч доларів - найбільшу з відомих сум, яку сплатили сомалійським корсарам за звільнення судна.  "Фаїна" у полоні уже понад 4 місяці. Заручниками залишаються 20-еро членів екіпажу, з них - 17-еро - українці. Також на борту Фаїни - 33 танки та інше озброєння.

  Попередній матеріал
  ФДМ продасть "Укртелеком" та 5 обленерго (репортаж)
  Наступний матеріал
  Обама починає виконувати передвиборні обіцянки
  Теги:
  Loading...