фото із соцмереж

Сценарії для "Євробачення-2017" напишуть британські коміки

Сценаристи мають створити настрій, якій потім ведучі донесуть до глядачів

Сценарії для шоу Євробачення-2017 напишуть британці Алекс Ворал (Alex Worrall) і Тім Телін (Tim Telling), вони тісно співпрацюватимуть з шоу-продюсером конкурсу Стюартом Барлоу. Про це повідомляється на сайті телеканалу "UA:Перший".

"Сценарії для шоу Євробачення-2017 напишуть британці Алекс Ворал (Alex Worrall) і Тім Телін (Tim Telling). У співпраці із шоу-продюсером цьогорічного пісенного конкурсу Стюартом Барлоу вони створюватимуть настрій, який потім ведучі зі сцени передадуть глядачам", – йдеться в повідомленні.

Кар'єра Алекса Ворала розпочалась із написанням різноманітних комедійних виступів розмовного жанру. Пізніше почав писати для основних телеканалів Великої Британії.

1tv.com.ua

Він також був автором і режиссером топової передачі на MTV US – Room Raiders. Згодом став головою з розробок у MTV UK & International.

Тім Телін – редактор найпопулярнішого у Великій Британії сатиричного веб-сайту "Daily Mash". Також розпочав свою кар'єру як комік розмовного жанру та завоював багато нагород у цій галузі.

1tv.com.ua

Британські шоумени зазначили, що для них робота для Євробачення – справжній творчий виклик, і вони пишаються, що стали частиною цього шоу.

Як повідомляв 5.UA, станом на 4 квітня продано більше 25 тисяч квитків на "Євробачення-2017", невдовзі – нова хвиля. 

Попередній матеріал
СММ ОБСЄ: Окупанти розмістили під Хрустальним "Гради", танки та гаубиці
Наступний матеріал
"Шокований повідомленнями": Клімкін закликав покарати організаторів хіматаки в Сирії
Loading...