Емблему і слоган Євробачення-2017 www.eurovision.tv

Євробачення в Україні: Продано більше 25 тисяч квитків, невдовзі – нова хвиля

  10 квітня буде розпочато наступну хвилю продажу квитків, у тому числі на півфінали та фінал конкурсу

  На всі дев'ять подій міжнародного пісенного конкурсу Євробачення-2017, що відбудеться у травні в Києві, продано майже 27 тисяч квитків. Про це повідомив заступник генерального директора ПАТ "НСТУ" Павло Грицак на засіданні Оргкомітету з підготовки конкурсу, інформує прес-служба уряду.

  "Станом на сьогодні продано квитків загальною кількістю 26919 квитків на всі дев'ять подій конкурсу на загальну суму 36 млн 233 тис. грн. У загальному затвердженому плані кошторису витрат і доходів зазначено 44 млн грн доходів від продажу квитків, тобто 36 млн – це близько 80% вже є наповнення", – розповів Грицак.

  Як повідомили в оргкомітеті Євробачення, загальна кількість квитків, що доступна у продажу – близько 8,8 тисяч квитків. 10 квітня буде розпочато наступну хвилю продажу квитків, у тому числі на півфінали та фінал конкурсу.

  Своєю чергою очільник столиці Віталій Кличко зауважив, що 24 березня з місцевого бюджету було переказано решту коштів на проведення конкурсу. Так, на сьогодні 200 мільйонів гривень переказано на рахунок ПАТ "НСТУ".

  "Проблем немає, все йде за тим планом, який був розроблений. Двічі на тиждень проходять наради з виїздом на місце локації", – розповів про підготовку до конкурсу Кличко.

  Нагадаємо, у МВС посилено готуються до проведення Євробачення. За попередніми розрахунками, до Києва на міжнародний співочий конкурс прибуде щонайменше 20 тисяч гостей. 

  Попередній матеріал
  Цифрові мапи та навчання: Канада виділить Україні 350 тисяч доларів на розмінування сходу
  Наступний матеріал
  Вищий суд скасував рішення про умовно-дострокове звільнення екс-нардепа Лозінського
  Loading...

  20 тисяч гостей та провокації: У МВС посилено готуються до проведення Євробачення

  Україна відреагує на погрози організаторів "Євробачення" через заборони в'їзду учасниці з РФ

  Стало відомо, як виглядатиме фан-зона "Євробачення-2017" на Софійській площі