Страйки на заводах Білорусі
Страйки на заводах Білорусі news.tut.by

Страйки в Білорусі: із самого ранку протестують робітники найбільших заводів, лікарі та студенти

Читайте по-русски
У деяких частинах Мінська із самого ранку вишиковуються ланцюги солідарності і перекриття доріг

Минулої ночі закінчився термін ультиматуму, оголошеного Світланою Тихановською владі Білорусі. Про це повідомляє білоруське видання ТUT.by. 13 жовтня 2020 року лідерка опозиції Світлана Тихановська висунула Олександру Лукашенку ультиматум: він має до 25 жовтня зупинити насильство проти протестувальників, звільнити політв'язнів і оголосити про відставку.

Вчора, в останній день "народного ультиматуму", на вулиці міст вийшли тисячі протестувальників, у Мінську зібралося близько 200 тисяч осіб. Не обійшлося без жорстких затримань і застосування спецзасобів – світло-шумових гранат і гумових куль. А 26 жовтня почалося з протестів робітників на найбільших білоруських підприємствах.

У деяких частинах Мінська із самого ранку вишиковуються ланцюги солідарності і перекриття доріг. Така ситуація на вулицях Маяковського, Міхалово і Грушівка. Беруть участь лікарі і звичайні громадяни.

О 7:30 люди заблокували рух на МКАД. На Мінському тракторному заводі робітники йдуть колоною по цехах, збирають людей на страйк. Адміністрація розпорядилася закривати цехи перед колоною.

На заводі "Гродно Азот" цехи "Аміак 3" і "Карбамід 4" не прийняли зміну. Люди приходять на підтримку решти біля нової прохідної, але на території заводу. На Мінському електротехнічному заводі станом на 9:40 основні цехи та відділи зупинили роботу, люди просто спілкуються один з одним. На заводі "Білкомунмаш" на страйк вийшли інженери. Також є інформація, що багато співробітників взяли сьогодні вихідний за свій рахунок.

У головному корпусі БДУ в Мінську почався сидячий страйк. У ньому вже беруть участь близько 100 осіб. Студенти БДМУ теж зібрались у своєму університеті.

У Мінську на станції метро "Спортивна" автомобілі рухаються зі швидкістю пішоходів і створюють великий затор.

Попередній матеріал
Радуцький спрогнозував, що буде із захворюваністю на COVID-19 після виборів
Наступний матеріал
У КВУ розповіли про порушення під час місцевих виборів в Україні – що особливого цьогоріч
Loading...

У Білорусі затримали робітника заводу, з яким на відео посварився Лукашенко

"Руда вже не йде": усі шахти "Бєларуськалію" страйкують і зупинили свою роботу

Працівники білоруських заводів вийшли на вулиці – відео