antonov.com

Страйк у Німеччині: скасовано сотні рейсів

  В аеропорту Кельн/Бонн скасовано 103 з 276 запланованих на цей день рейсів

  Сьогодні, 27 квітня, через страйк працівників аеропортів Німеччини постраждали десятки тисяч пасажирів. Про це пише "Інтерфакс-Україна" з посиланням на європейські ЗМІ.

  Як зазначається, в аеропорту Франкфурта-на-Майні не працює авіаційний наземний персонал, що призвело до скасування вже 392 рейсів.

  В аеропорту Кельн/Бонн скасовано 103 з 276 запланованих на цей день рейсів. Там, зокрема, призупинили робочу діяльність пожежні команди, що згідно з нормами пожежної безпеки, не дозволяє здійснювати зльоти і посадки.

  Крім того, до страйку приєдналися і працівники аеропорту в Мюнхені, де страйкує наземний персонал, а також призупинена процедура огляду пасажирів.

  В аеропортах Дортмунда і Дюссельдорфа скасовані загалом 48 із 590 запланованих рейсів, 25 рейсів скасовано в аеропорту Ганновера.

  Крім того, повідомляється про скасування близько 100 рейсів з аеропортів в Берліні, попри те, що ні Тегель, ні Шенефельд не повідомляли про плани взяти участь у страйках.

  Ще не менше 40 скасованих рейсів було зафіксовано в аеропорту Лейпциг/Галле, і 62 в аеропорту Гамбурга.

  Нагадаємо, 26 квітня повідомлялося, що найбільша авіакомпанія Європи Deutsche Lufthansa AG скасовує 852 рейси цього тижня через запланований на середу, 27 квітня, страйк службовців німецьких аеропортів.

  Страйк організований німецькою профспілкою Ver.di, яка намагаються домогтися підвищення заробітної плати службовців державних і муніципальних організацій. Наступний раунд переговорів між профспілкою і владою ФРН призначений на 28-29 квітня.

  Нагадаємо, у жовтні 2015 року працівники авіакомпанії Air France оголосили про проведення страйку. У такий спосіб вони виступали проти скорочення робочих місць.

  Попередній матеріал
  Вашингтон обурений рішенням заборонити кримськотатарський Меджліс – Нуланд
  Наступний матеріал
  Держсекретар США може приїхати до України вже цієї весни
  Теги:
  Loading...

  Німеччина відзначає 500-річчя закону про чистоту пива

  Німеччина прощається з екс-міністром закордонних справ, який зробив значний внесок у возз’єднання країни

  Німеччина закликає усі сторони негайно припинити бойові дії на Донбасі

  Італія і Німеччина хочуть перевіряти всіх біженців, які прибувають до ЄС

  Німеччина пропонує створити півмільйона робочих місць на Близькому Сході для біженців

  Німеччина подарувала столичним рятувальникам 250 комплектів одягу