27r.ru

Працівники Air France оголосили про страйк, можливі затримки рейсів

  Сьогодні, 5 жовтня, працівники авіакомпанії Air France оголосили про проведення страйку. У такий спосіб вони виступають проти скорочення робочих місць.

  Про це повідомляє "Укрінформ".

  Адміністрація авіаперевізника попередила про можливі затримки рейсів, зокрема й міжнародних. "Авіакомпанія Air France попереджає, що через страйк працівників, які виступають проти планів скорочення персоналу, можливі нетривалі затримки рейсів", - зазначив представник авіакомпанії.

  За його словами, організаторами страйку виступили чотири профспілки. "Air France-KLM має сьогодні оприлюднити подробиці оновленого плану реструктуризації, який передбачає скорочення 3 тис. робочих місць", - заявили в авіакомпанії.

  За інформацією видання, план реструктуризації також має на меті скорочення 10% далекомагістральних рейсів та перенесення термінів замовлень на пасажирські літаки Boeing 787. Air France, яка об'єдналася з нідерландською авіакомпанією KLM у 2004 році, має намір скоротити 14 далекомагістральних рейсів і провести скорочення персоналу, що дозволить заощадити 1,8 млрд євро. Виконавчий директор авіакомпанії Александр де Жюньяк наполягає на добровільному звільненні працівників.

  Французький уряд, який володіє пакетом 17,6% акцій авіакомпанії, підтримав плани її керівництва щодо реструктуризації.

  Раніше повідомлялося, що Air France, намагаючись боротися з жорсткою конкуренцією на ринку з боку світових конкурентів, спробувала домовитися з пілотами про збільшення кількості льотних годин - це більше 100 на рік без зростання заробітної плати. Пілоти чинять опір планам адміністрації, їх активно підтримують профспілки.

  Нагадаємо, на початку вересня німецька авіакомпанія Lufthansa скасувала 84 далекомагістральні пасажирські рейси через страйк пілотів. 

  Попередній матеріал
  На Рівненщині викрили зловмисників, які незаконно скуповували та обробляли бурштин
  Наступний матеріал
  На Київщині знову запахло димом - горів лісовий настил
  Теги:
  Loading...