Страйк моряків паралізував транспортне сполучення між грецькими островами

  Дводобовий страйк оголосили грецькі моряки. Вимагають відновлення докризових зарплат і пенсій та скасування інших антикризових заходів, що стосуються судноплавства.

  Страйк завдає значної шкоди економіці країни. Напередодні Пасхи багато греків вирушають у відпустки, а у підприємців - гарячий час, адже в країні триває великодній розпродаж. Через акцію протесту - відсутнє транспортне сполучення з десятками островів, на яких мешкають сотні тисяч людей. Влада поки що вирішила не запроваджувати цивільну мобілізацію моряків. У такий спосіб боролися зі страйком водіїв автоцистерн два роки тому. Тоді країна на кілька днів лишилася без пального.

  Антоніс Далакогіоргос, президент федерації моряків: "Ми розуміємо, що страйк матиме негативні наслідки. Але в нас немає вибору: заходи, які запроваджує уряд, просто неприйнятні".

  Васіліс Коркідіс, президент національної торговельної конфедерації: "Цей страйк завдає шкоди перш за все великодньому бізнесу. Тисячі туристів не приїдуть на острови, фермери не зможуть вчасно продати свою продукцію. Це безглуздо, вони борються за свої права за рахунок руйнування нашого бізнесу".

  Попередній матеріал
  Через кризу грецька поліція запровадила платні послуги
  Наступний матеріал
  Житель Нью-Йорка гуляє містом з домашньою козою
  Теги: