Прокуратура Києва перевіряє Лук`янівське СІЗО [відео]

  Прокуратура Києва розпочала перевірку Лук`янівського слідчого ізолятора. Про це під час брифінгу заявив прокурор столиці, Анатолій Мельник. Вона триватиме до 13 квітня. Саме цього дня група слідчих має вирішити, чи правдиві факти, оприлюднені в журналістському розлідуванні, і чи порушать кримінальні справи проти працівників Лук`янівки.
  На час інспекції керівника СІЗО відсторонили від виконання обов`язків. Перевірку проводять за кількома епізодами. Зокрема - організація належного утримання попередньо ув`язнених та передання заборонених предметів.

  Анатолій Мельник, прокурор міста Києва: "Проводиться перевірка, на сьогоднішній день зареєстровані матеріали, як я вже сказав, по 9-7. Це щодо можливо наявних ознак злочину в діях посадових осіб Київського слідчого ізолятора. Що стосується питання порушення кримінальних справ, то після проведення перевірки, яка в нас буде закінчуватися 13 квітня, в п`ятницю, ми будемо приймати рішення. Всі ці факти, які були висвітлені у передачі ТВі, будуть перевірені".

  Попередній матеріал
  Житель Нью-Йорка гуляє містом з домашньою козою
  Наступний матеріал
  Норвезького терориста Брейвіка визнали підсудним
  Теги: