Воллес і Резніков зустрілися в Києві. Автор фото: Анастасія Рокитна
Воллес і Резніков зустрілися в Києві. Автор фото: Анастасія Рокитна mil.gov.ua

Стягування Росією військ: Велика Британія підтвердила статус стратегічного партнера України – спільна заява міністрів оборони

  Читайте по-русски
  Воллес заявив, що Велика Британія непохитна в підтримці суверенітету та територіальної цілісності України

  Україна та Велика Британія залишаються стратегічними партнерами у сфері безпеки та оборони. Британія продовжить свою непорушну відданість справі підтримки народу України. Про це мовиться у спільній заяві очільника українського Міноборони Олексія Резнікова і державного секретаря з питань оборони Великої Британії Бена Воллеса, повідомляє Міністерство оборони.

  "Минулого тижня в Лондоні було підписано Міжурядову рамкову угоду. Цей документ продовжує реалізацію спільних проєктів із розвитку спроможностей Військово-Морських сил Збройних сил України, згідно з домовленостями, досягнутими у червні, коли Велика Британія, Україна та консорціум промисловості Сполученого Королівства підписали Меморандум про реалізацію з метою співпраці для підвищення військово-морських спроможностей України", – мовиться в заяві.

  Бен Воллес 16 листопада відвідав Київ. У заяві зазначається, що зустріч очільників силових відомств стала "черговим етапом двосторонньої співпраці задля підвищення обороноздатності України та розвитку взаємосумісності".

  У заяві мовиться: "Наші уряди не мають бажання бути ворожими або прагнути будь-яким чином стратегічно оточити чи підірвати Російську Федерацію. Ми стурбовані нарощуванням військ та активністю Росії біля кордонів України. Національний суверенітет і територіальна цілісність України беззаперечні. Велика Британія стоїть пліч-о-пліч із народом України та продовжуватиме свою непорушну відданість справі його підтримки. Ми непохитні в цій підтримці і разом ми залишаємося пильними та об'єднаними в захисті наших спільних цінностей і свобод".

  У  спільній заяві міністра оборони України Олексія Резнікова і державного секретаря з питань оборони Великої Британії Бена Воллеса зазначається, що минулого тижня у Лондоні була підписана Міжурядова рамкова угода, яка "продовжує реалізацію спільних проєктів із розвитку спроможностей Військово-морських сил Збройних сил України, згідно з домовленостями, досягнутими у червні, коли Велика Британія, Україна та консорціум промисловості Сполученого Королівства підписали Меморандум про реалізацію з метою співпраці для підвищення військово-морських спроможностей України".

  Як повідомляв 5.UA, 16 листопада до України прибула з робочим візитом делегація Міністерства оборони Великої Британії на чолі з Беном Воллесом. Воллес, зокрема, зустрівся із президентом України Володимиром Зеленським.

  Попередній матеріал
  Железняк розповів, як працюватиме програма "Тисяча за вакцинацію"
  Наступний матеріал
  Правоохоронцям із часом доведеться відповідати за фейкові справи на замовлення влади – ексгенпрокурор
  Loading...
  ВАКС заочно арештував міністра оборони часів Януковича

  ВАКС заочно арештував міністра оборони часів Януковича

  В ОП пояснили, чого очікують від нового міністра оборони

  В ОП пояснили, чого очікують від нового міністра оборони

  Верховна Рада призначила міністра оборони України

  Верховна Рада призначила міністра оборони України

  До ВР надійшло подання Зеленського про призначення Резнікова на посаду міністра оборони

  До ВР надійшло подання Зеленського про призначення Резнікова на посаду міністра оборони

  Верховна Рада звільнила міністра оборони Тарана

  Верховна Рада звільнила міністра оборони Тарана

  Міністр оборони Таран подав заяву про відставку

  Міністр оборони Таран подав заяву про відставку