США запустили ракету з розвідувальним супутником

Апарат буде виведений на геостаціонарну орбіту

У прямому ефірі транслювали перші кілька хвилин запуску поки не відокремилися друга та третя ступінь ракети. Після цього трансляцію вимкнули через секретність. Утім, коментатори не забарилися з версіями. Ракета була спрямована у східному напрямку, тому супутник, на їхню думку, імовірно, має шпигувати за терористами на Близькому Сході. Він може перехоплювати телефонні переговори, радіосигнали та телеметрію з ракет. У космосі він розгорне антену розміром із футбольне поле.

Як повідомляє видання ZN.UA з посиланням на Florida Today, у суботу, 11 червня, у США з космодрому на мисі Канаверал відбувся успішний запуск важкої ракети-носія Delta IV з розвідувальним супутником на борту.

Повідомляється, що космічний апарат NROL-37 буде виконувати завдання Національного управління військово-космічної розвідки США на висоті більше 35 тис. км. Виведення супутника на геостаціонарну орбіту забезпечувала компанія United Launch Alliance. Йдеться, що це вже дев'ятий запуск важкої ракети-носія Delta IV з 2004 року.

Попередній матеріал
Український боксер завоював титул чемпіона світу, побивши світовий рекорд
Наступний матеріал
У Києві пройшов "Марш рівності" (трансляція завершена)

Україна може створити власний ракетний щит стримування – експерт

Запрацювала перша протиракетна база США у Східній Європі – у Кремлі задумались проти кого

SpaceX вдруге успішно посадила ступінь ракети Falcon 9 на морську платформу

SpaceX показала відео з посадки ракети на океанську платформу

У Росії з другої спроби таки запустили ракету у присутності Путіна

5 канал - трансляція наживо