США вимагають від Росії екстрадиції Едварда Сноудена

  Едвард Сноуден, якого Сполучені Штати звинувачують у шпигунстві за розсекречення даних про масове стеження, досі залишається у транзитній зоні московського аеропорту. Про це повідомляють світові інформагенції. Еквадор офіційно заявив, що розгляд питання про притулок колишньому співробітнику американських спецслужб може тривати кілька тижнів, а то й місяців.
  Сполучені Штати вже пригрозили цій країні санкціями, тож в Еквадорі спростовують і надання тимчамового документа для Сноудена. Тим часом, готовність прийняти колишнього співробітника американських спецслужб іще раз підтвердила Венесуела. Сполучені Штати скасували Сноудену паспорт, і у зв`язку з цим він не може ні вийти в Росії, ні купити квиток. За інформацією агентства "Ройтерз", ні Сноуден, ані представниця "Вікілікс" Сара Гаррісон, яка його супроводжує, не купили квитка на сьогоднішній рейс до Куби. Сполучені Штати продовжують наполягати, щоби російська влада екстрадувала американця.

  Рикардо Патіньо, міністр закордонних справ Еквадору: "Коли про надання політичного притулку нашу країну попросив засновник "Вікілікс" Джуліан Ассанж, ми два місяці вивчали його прохання. І у випадку з Едвардом Сноуденом - не варто очікувати від нас швидких рішень. Ми мусимо зважити усі можливі ризики".
  Попередній матеріал
  Мавпу Джастіна Бібера передали до зоопарку
  Наступний матеріал
  Манделу підключили до системи штучного життєзабезпечення
  Теги: