Черговий загальнонаціональний страйк у Португалії

  Добовий загальнонаціональний страйк у Португалії організували дві найбільший профспілки країни. Так вони висловлюють обурення політикою економії та ощадливими реформами чинного уряду.

  Від півночі у країні не працює громадський транспорт - метро, пороми, електрички. У лікарнях, школах та держустановах залишився лише черговий персонал. Організатори акції сподіваються, що до страйкарів долучаться і представники приватного сектору. У найбільших містах країни пообіді заплановані велелюдні демонстрації. За останні два роки це вже четвертий загальнонаціональний страйк у Португалії.

  Арменіо Карлос, лідер профспілки: "Люди мусять припинти боятися і виступити на захист своїх прав. Наша країна у складній ситуації, і нам доводиться боротися за робочі місця та гідні зарплати".

  Кіпріано Занка, пмісцевий мешканець: "Який сенс купувати проїзні квитки, якщо ми усе одно не можемо ними скористатися через регулярні страйки транспортників? Ці виступи не вирішують проблем, а лише ускладнюють життя простих людей".

  Педру Пасуш Коелью, прем`єр-міністр Португалії: "Звісно, люди мають право на протести. Але, як прем`єр-міністр, я вважаю: нашій країні потрібно, щоби люди більше працювали і менше страйкували".

  Попередній матеріал
  Вибух бензовоза спричинив масштабну пожежу в центрі Алмати
  Наступний матеріал
  Мавпу Джастіна Бібера передали до зоопарку
  Теги:
  Loading...