США вшановують загиблих під час терактів 11.09.2001

  Сполучені Штати вшановують загиблих під час терактів 11-го вересня, 2001-го року. Жалобні заходи проводять за посилених заходів безпеки. Адже незадовго до роковин - держдепартамент нацбезпеки США повідовив про імовірність новин нападів терористів.

  Меморіал "граунд зіро", збудований на місці хмарочосів-близнюків у Нью-Йорку, готується прийняти родичів і знайомих жертв терористичних атак одинадцятого вересня дві тисячі першого року. О п"ятнадцятій сорок за Києвом там розпочнеться жалобна церемонія.

  У соборі Святого Патріка вшанували пам`ять пожежників, які загинули під час порятунку працівників Всесвітнього торгового центру в Нью-Йорку. Слово надали сину одного з вогнеборців, який є ровесником атак дві тисячі першого року.

  Патрік Ліонс, син загиблого пожежника: "Дорогий тато, мені тебе дуже не вистачає. Ти загинув одинадцятого вересня дві тисячі першого року, а я народився через двадцять вісім днів після цього. Хочу сказати тобі, що мама піклується про мене і гарно виховує".

  До зали урочисто занесли триста сорок три прапори -  саме стільки тоді загинуло рятувальників. Мер Нью-Йорка і комісар пожежного департаменту подякували всім чотирнадцятьом тисячам працівників за гарно виконану в день терористичних атак роботу.

  Майкл Блумберг, мер Нью-Йорка: "Бійці пожежного департаменту Нью-Йорка в той день показали якості, які не візьмеш із книжок й не купиш у крамниці. Вони перебороли інстинктивний страх і думали лише про порятунок інших".

  Сальваторе Кассано, комісар Пожежного департаменту Нью-Йорка: "Ми будемо завжди пам"ятати імена пожежників, які загинули одинадцятого вересня дві тисячі першого. Вони обіймали посади від шефа департаменту до практиканта, але однаково намагалися допомогти людям".

  На полі в пенсильванському Шенксвілі, де розбився рейс дев`яносто три, учасники жалобної церемонії запалили майже три тисячі свічок у пам`ять про загиблих одинадцятого вересня дві тисячі першого. На десяті роковини атак там відкрили новий меморіал членам екіпажу та пасажирам літака, які героїчно боролися з терористами і загинули, не дозволивши зловмисникам вразити цілі у Вашингтоні.

  Олександр Войтко, 5 канал

  Попередній матеріал
  У Києві фінішувала Всеукраїнська велоестафета
  Наступний матеріал
  У Японії вшановують пам`ять загиблих внаслідок цунамі 11-го березня
  Теги: