У Києві фінішувала Всеукраїнська велоестафета

  Всеукраїнська велоестафета - фінішувала у Києві. За тиждень на двоколісних - спорсмени об`їздили чи не усю країну. До столиці - приїхали з Луганська, Тернополя, Хмельницького і навіть з Севастополя. Загалом накрутили 5 тисяч кілометрів.

  Сьогоднішній старт для велосипедистів - не перший за цей тиждень. Києва спортсмени теж діставалися на залізних конях - з різних куточків України.  

  За тиждень наїздили на всіх - п`ять тисяч кілометрів. Поки мчали до Києва, зупинялися у кожному обласному центрі. Замість звіту - колективні фото.

  До столиці - фінішного етапу естафети - педалями крутять щосили. Заради шляхетної мети.

  Юрій Ющик, учасник велоестафети: "Особисто я хочу, щоб у нас була велосипедна держава. У Польщі всі їздять на велосипедах, на роботу коли ти ідеш - коли увесь забор заставлений велосипедами. У нас десь таке бачили? У нас велосипед побачать і дивляться - о шо то  якась інопланетна техніка якась. А це звичайна річ, це здорова річ".

  Щоправда, дістатися фінішу українським бездоріжжям під силу не всім.  Олександру Кісеровському не звикати змінювати покришки. За час велопробігу вже четверта - на смітник.

  Олександр Кісеровський, учасник велоестафети: "З дорогами дуже велика проблема. В мене було 4 покришки, 4 покришки пробив. Кожна покришка , - це, рахуйте, 80 гривень".

  Тож владі  вкотре нагадують про невиконані обіцянки - облаштувати у містах велодоріжки, а водіям - про чемність на дорогах. 

  Останнє - фотозвіт на пам`ять - на Софійській площі.

  Звідти рушають до столичної Арки Дружби народів. По медалі. Та передати естафету молодшим.

  Марія Коренюк, Іван Довник, 5 канал

  Попередній матеріал
  У Києві поховали двох українців, які загинули в авіакатастрофі Як-42
  Наступний матеріал
  США вшановують загиблих під час терактів 11.09.2001
  Теги: