5.ua

США вкотре закликали Росію вивести війська з України та звільнити заручників

  Сполучені Штати підтримують суверенітет України, хоча й змушені співпрацювати з Росією – заявив голова Держдепу Джон Керрі.


  У Парижі він зустрічався з російським колегою Сергієм Лавровим. Обговорили різні питання, в яких Вашингтону доводиться рахуватися з Москвою – боротьбу з Еболою, "Ісламською державою" та про ядерну програму Ірану. Але Штати не збираються поступатися в українському питанні: як і раніше, наполягають на звільненні полонених, виведенні з України російських вояків та зміцненні кордону.

  "Стрілянина біля Донецького аеропорту та в інших регіонах на сході України має припинитися. Іноземна зброя та вояки повинні бути відкликані. Заручники мають бути звільнені. Усі – включно з пілотом Надією Савченко. Суверенітет повинен бути відновлений по міжнародно-визнаному кордону між Україною та Росією. І кордон цей має бути закритий", – підкреслив Джон Керрі.

  Державний секретар США також торкнувся нових "виборів", які начебто проводитимуть російські бойовики і окупанти на тимчасово підконтрольних їм територіях: "Я дав зрозуміти міністрові Лаврову, що єдині законні вибори в Україні – вибори до Ради 26 жовтня, а не ті, що збираються провести на Донбасі".

  Нагадаємо, за минулу добу російсько-терористичні війська порушили режим тиші більше 40 разів. Серед іншого, путінські банди знову намагалися штурмувати донецький аеропорт, а також оточили більше сотні українських бійців під Бахмуткою

  Попередній матеріал
  Бійцям АТО передадуть перший в Україні мобільний шпиталь
  Наступний матеріал
  У Стаханові вчителів змушують писати заяви на роботу в "сфері освіти ЛНР"
  Теги:
  Loading...