http://secret-seo.ru/

США відправляють до Європи емісара - говорити про зброю і міжнародну безпеку

  Помічник держсекретаря США з питань перевірки та виконання Угоди про контроль над озброєннями Френк Роуз наступного тижня (12-16 грудня) відвідає відразу чотири європейські столиці - Бухарест, Брюссель, Париж і Лондон

  Про це повідомив у п'ятницю Державний департамент США, передає "Укрінформ".

  Як зазначається, представник США "візьме участь у зустрічах і заходах, які зосереджуватимуться на міжнародній безпеці, контролі над озброєннями та стратегічній стабільності".

  Зокрема, 12 грудня Роуз відвідає Бухарест, де обговорить низку стратегічних питань у Міністерстві закордонних справ, Міноборони та в адміністрації президента.

  У вівторок, 13 грудня, помічник держсекретаря долучиться до Діалогу високого рівня між США і ЄС з питань нерозповсюдження, роззброєння, контролю над озброєннями, а також ризику поширення хімічної, біологічної та радіологічної зброї. Паралельно у Брюсселі він візьме учать у засіданнях у штаб-квартирі НАТО з питань стратегічної стабільності.

  У Парижі 14 грудня Роуз крім контролю над озброєннями обговорить також тему космічної безпеки.

  У британській столиці представник США зупиниться на два дні. Там він порушить питання міжнародної безпеки та стратегічної стабільності, а також поспілкується з експертами в Королівському коледжі Лондона.

  Попередній матеріал
  Нардеп: На сьогодні є усі можливості повернути до бюджету корупційні кошти Януковича
  Наступний матеріал
  Справа Плотницького: Подільський суд допитав ще трьох свідків
  Теги:

  США, Євросоюз та Канада закликали завершити "антикорупційні реформи" в Україні – заява

  Конгрес США ухвалив законопроект, що забороняє Пентагону співпрацю з РФ