Фото Flickr/ European Parliament

США та ЄС збираються сьогодні розширити санкції проти Росії

  Сьогодні США та ЄС можуть розширити "чорний список" росіян, до яких будуть застосовані візові та фінансові санкції.


  Причиною розширення санкцій є те, що на думку Заходу Росія не виконує Женевські угоди.

  Як відмічає The New York Times з посиланням на неназваних представників адміністрації США, ЄС і США, незважаючи на зусилля з координування санкцій проти Росії, серйозно розійшлися в думках щодо санкцій, і Вашингтон може готуватися діяти самостійно в обхід європейців.

  Як повідомляють джерела у Брюсселі, ЄС не планують цьому введення торгово-економічних санкцій, поки Росія не введе війська в Україну або не буде доведена участь спецслужб РФ у подіях в Україні.

  "Комітет постійних представників ЄС зустрінеться в понеділок 28 квітня з метою прийняття додаткового списку - "етапу 2" - санкцій (обмежувальні заходи: заборона на поїздки, заморожування активів)", - повідомило "Интерфаксу" джерело в установах Євросоюзу, відмітивши, що відповідно до заяви групи G7 про санкції щодо Росії в Брюсселі мають намір прийняти відповідне рішення до кінця дня понеділка. Після засідання Комітету постійних представників постанову шляхом письмової процедури ухвалить Рада ЄС.


  Радник американського президента Бен Родс не виключив, що нові санкції будуть спрямовані проти найближчого оточення Путіна та осіб, які мають вплив на економіку Росії, зокрема на енергетичну та банківську сфери.
  Попередній матеріал
  Міндоходів запроваджує в Україні електронну акцизну марку
  Наступний матеріал
  Жертвами торнадо в США стали 12 людей
  Теги:
  Loading...