5.ua

Міндоходів запроваджує в Україні електронну акцизну марку

  Міністерство доходів і зборів України створило робочу групу з впровадження в Україні електронної акцизної марки - про це повідомили в прес-службі Міністерства доходів і зборів.


  Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр  Арсеній Яценюк доручив податковому відомству України замінити паперову акцизну марку електронною, як на більш сучасну та зручну.

  "Ми хочемо перевести облік підакцизної продукції виключно в електронну форму. І таке доручення отримав керівник Податкової служби", - заявив тоді журналістам прем'єр-міністр Яценюк.

  Як заявили в прес-службі Міндоходів, "робоча група вже провела низку зустрічей з компаніями-провайдерами цифрового маркування продукції. На цих зустрічах йшлося про можливість запровадження електронного обігу і систем відстеження підакцизних товарів, у тому числі пива й слабоалкогольної продукції".

  У Міністерстві відмовилися уточнити склад робочої групи, а також назви компаній-провайдерів, зацікавлених в розробці електронної акцизної марки. У той же час, раніше повідомлялося, що серед претендентів можуть бути поліграфкомбінат "Україна", консорціум ЄДАПС, а також іноземні поліграфічні компанії.

  На цей час невідомо те, якими критеріями буде керуватися Міндоходів при виборі компанії-постачальника та на яких умовах буде проведено тендер з цього питання.
  Попередній матеріал
  На посаду Київського міського голови є вже 5 кандидатів
  Наступний матеріал
  США та ЄС збираються сьогодні розширити санкції проти Росії