Дональд Трамп
Дональд Трамп Depositphotos

США розривають усі відносини з ВООЗ – Трамп ухвалив рішення

  Читайте по-русски
  Вашингтон надав детальний план реформ – в організації відмовилися його реалізовувати

  Сполучені Штати Америки розривають усі відносини зі Всесвітньою організацією охорони здоров'я. Таке рішення ухвалив президент США Дональд Трамп, передає "5 канал".

  Американський лідер переконаний, що саме ВООЗ винна у пандемії коронавірусу. Адже недостатньо зробила для того, щоб запобігти поширенню інфекції у світі. Трамп вважає, що дії організації контролює Китай. І твердить – формат роботи ВООЗ застарів.

  Тож Вашингтон вже надав детальний план реформ, однак в організації відмовилися його реалізовувати. Тепер усі кошти, які раніше йшли на фінансування ВООЗ, Трамп пообіцяв надати найбільш постраждалим від коронавірусу країнам.

  Закиди у бік Всесвітньої організації охорони здоров'я від глави Білого дому лунають не вперше. Заморозити фінансування Трамп обіцяв ще минулого місяця. У 2019-му США надали ВООЗ майже 15% усього бюджету – $450 млн. В організації ж обіцяють переглянути ефективність своєї роботи у боротьбі з пандемією.

  "Всесвітня організація охорони здоров'я не змогла здійснити необхідні реформи. Тож ми остаточно розриваємо з нею відносини. Гроші, які Сполучені Штати надавали ВООЗ, тепер отримають ті, хто їх насправді потребує. ВООЗ та Китай винні у пандемії коронавірусу і мають понести відповідальність", – зазначив Трамп.

  Попередній матеріал
  Перший транш нової програми stand-by для України буде найближчим часом – керівник МВФ
  Наступний матеріал
  Смертельна ДТП за участі поліцейських у Харкові: ДБР розслідує обставини аварії
  Loading...