5.ua

США розраховують на створення технічного уряду в Україні [відео]

  На створення в Україні технічного уряду для виходу з кризи - розраховують Сполучені Штати. Про таке на прес-конференції у Києві заявила заступник держсекретаря США - Вікторія Нуланд. І зазначила: це питання разом із необхідністю конституційної та виборчої реформ - обговорювала на учорашніх зустрічах з Віктором Януковичем та представниками української опозиції. 

  За її словами, найважливіше натепер - дати українцям впевненість у тому, що влада захищатиме права людини і розв`яже протистояння без насильства. За словами Нуланд, Сполучені Штати провадять прозору політику щодо України і готові фінансово підтримати Київ, але лише за умови проведення реформ. Коментувати ж скандальний запис своєї розмови з американським послом в Україні Джеффрі Паєтом, викладений в Ютубі - Нуланд відмовилася.

  Щодо наслідків оприлюднення цієї розмови для взаємин США та Росії - Нуланд зазначила, що з Москвою Вашингтон пов`язують глибокі і складні відносини. Політик також зазначила, що метою США є допомога у розбудові стабільної, мирної та демократичної України, і висловила сподівання, що цього ж прагне і Росія. 

  Вікторія Нуланд, заступник держсекретаря США: "Деескалація конфлікту, вирішення ситуації без насилля - це головне питання для Сполучених Штатів. Наступне питання - це підтримка тих представників української системи, які працюють над змінами до конституції, які будуть необхідні для створення технічного, тимчасового уряду. Повторю. ніхто - ні МВФ, ні Євросоюз не надаватимуть економічної підтримки не реформованій Україні. Ми віримо, що і досі можливо повернутися до демократичних цінностей".

  Попередній матеріал
  На лікування до Львова відправили постраждалого учора під час вибуху на Євромайдані [відео]
  Наступний матеріал
  Самооборона Євромайдану заявляє, що розпочинає діяльність у регіонах [відео]
  Теги:
  Loading...