На лікування до Львова відправили постраждалого учора під час вибуху на Євромайдані [відео]

  На лікування до Львова відправили Назара Держила, який постраждав учора під час вибуху на Євромайдані. Хлопець зазнав термоопіків очей та пошкоджень голови. Романа Дзвінського, який постраждав від цього таки вибуху, довезли до Львівської лікарні вранці. Натепер - він у реанімації у тяжкому стані. У Самообороні Майдану заявили: постраждалих перевозять, бо у Львові можуть гарантувати їм безпеку.

   

  Андрій Левус, заступник керівника самооборони: «Сьогодні цілу ніч відбувалася операція щодо молодшого нашого побратима, в одній з дитячих лікарень. Є великі ушкодження, зокрема, обличчя, кісток обличчя. І наразі його стан важкий, але стабільний. І дозволяє його транспортування до Львова. Роману було ампутовано кисть. Також є втрати кількох фалангів пальців. Проводиться далі наше розслідування. Яке натепер лише підтверджує версію фактичного терористичного акту проти самооборони Майдану, і Майдану в цілому».

  Нагадаємо, вибух у Будинку профспілок пролунав напередодні. Активісти Євромайдану заявили: пакунок із написом «Ліки» вибухнув, коли його взяв у руки один із протестувальників. У міліції певні - вибух стався через вибухонебезпечні суміші, які зберігають самі ж активісти. Водночас самооборона Майдану називає інцидент диверсією влади. І закликає  не приносити протестувальникам речей у закритих коробках.  

  Попередній матеріал
  Результати опитування президентських виборів: Янукович у програші [відео]
  Наступний матеріал
  США розраховують на створення технічного уряду в Україні [відео]
  Теги:
  Loading...