5.ua

США оприлюднили фото з доказами присутності російських спецслужб на Сході України

  Державний департамент США оприлюднив фото, отримані від уряду України, на яких є докази присутності на Сході країни бійців російських спецслужб.

  Як повідомляє The New York Times, фото адміністрації президента США надав постійний представник України при міжнародних організаціях у Відні Ігор Прокопчук.

  Як повідомляє видання, на цих фото видно, що багато із зелених чоловічків мають такий же одяг і екіпіровку, як і бійці, які причетні до анексії Криму. Окрім того, вони виглядають точно так як і російські військові під час спецоперації у Грузії у 2008 році.

  Фото опублікували також ряд міжнародних видань, зокрема CNN i BBC.

  Снимок

  Як заявила речниця Державного департаменту США Джен Псакі, в міжнародній спільноті є єдність щодо причетності Росії до бойовиків на сході України і опубліковані фото лише підтверджують це.

  За словами Псакі, наступні кілька тижнів стануть ключовими для того, щоб Росія виконала Женевські домовленості і використала свій вплив для деескалації кризи.

  Раніше Служба безпеки України оголосила у розшук офіцера ГРУ РФ Ігоря Стрєлкова, який вербував українців для підбурювання сепаратистських настроїв.

  Між тим, у Росії заперечують присутність російських спецслужб в Україна, а Стрєлкова – взагалі не існує.

  Попередній матеріал
  Клименко, який зі скандалом утік з України, про "Сім'ю": так я дивився фільм "Хрещений батько"
  Наступний матеріал
  Вибух у Переяславі-Хмельницькому - п'ятеро загиблих
  Теги:
  Loading...