Farsnews

США і РФ домовилися про кроки заради нового перемир'я в Сирії

  На зустрічі в Женеві держсекретар США та глава МЗС Росії у загальних рисах домовилися про шляхи поступового відновлення режиму припинення вогню в Сирії. Деталі плану ще не узгоджені

  У Женеві на зустрічі між держсекретарем США Джоном Керрі та міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим досягнуто базової угоди про кроки, необхідні для відновлення перемир'я в Сирії. Переговори тривали з перервами близько десяти годин, повідомляє видання Deutsche Welle.

  Як заявив Керрі після закінчення зустрічі, "ми досягли взаємного порозуміння з приводу подальшого шляху". Було завершено "переважну більшість" технічних дискусій про покрокове відновлення режиму припинення вогню і забезпечення доступу гуманітарних організацій для допомоги цивільному населенню. Група американських і російських експертів залишиться в Женеві, щоб в найближчі дні остаточно пропрацювати всі деталі плану. "Нам не потрібна угода, яку не можна реалізувати", - підкреслив Керрі.

  Нагадаємо, раніше США неодноразово закликали Росію припинити наступальні операції в Сирії.

  Як повідомляв 5.ua, Туреччина розпочала наземну операцію в Сирії. О четвертій ранку в середу турецькі війська, танки та винищувачі перетнули кордон із Сирією. Масштабна військова операція називається "Щит Євфрату".

  Попередній матеріал
  Сайдік: Німеччина ґрунтовно підготувала обговорення ситуації в Україні на неформальній зустрічі ОБСЄ
  Наступний матеріал
  "Укроборонпром" продемонструє вищому керівництву держави новітню зброю і техніку
  Теги:
  Loading...

  США вимагають притягнути до відповідальності сирійську владу за застосування хімічної зброї

  Наземна операція Туреччини в Сирії: яка її мета

  Керрі хоче зустрітися з Лавровим: "сирійський абсурд" триває занадто довго

  Російська авіація завдала ударів по Сирії, використовуючи іранський аеродром