США і Британія все ще очікують від Путіна конкретних кроків до миру

  Не лише слів про підтримку мирного плану в Україні, а й конкретних дій на підтвердження цього очікують від Кремля у США.


  Про це заявив на брифінгу у Вашингтоні речник Білого дому Джош Ернест: "Ми пильно стежимо за розвитком подій в Україні. Кілька годин тому президент США провів телефонну розмову з британським прем’єр-міністром Девідом Камероном. Сторони провели консультації щодо українського питання. Ми вважаємо, що російський президент Путін все ще може зіграти конструктивну роль у деескалації напруження на українському Сході, але для цього потрібно значно більше, ніж слова – необхідні реальні і відчутні дії, спрямовані на розв’язання кризи" – підкреслив посадовець.

  Нагадаємо, напередодні із подібною заявою під час брифінгу в Вашингтоні виступила заступниця речника Державного департаменту США Марі Харф. Вона, серед іншого, зазначила: рішення Путіна відкликати постанову про застосування російських військ в Україні є лише одним із перших кроків РФ у правильному напрямку, за яким мають бути наступні.


  Попередній матеріал
  Порошенко отримав чергові запевнення у підтримці від Меркель і Байдена
  Наступний матеріал
  Расмуссен: ніхто не зможе завадити розширенню НАТО