5.ua

Порошенко отримав чергові запевнення у підтримці від Меркель і Байдена

  Низку телефонних розмов з очільниками західних держав провів український Президент Петро Порошенко. Йшлося, зокрема, про мирний план врегулювання конфлікту на сході та конкретні кроки, необхідні для його реалізації.


  Зокрема, з Меркель говорив про підготовку до сьогоднішньої чотиристоронньої телефонної конференції на рівні глав держав. Окрім України та Німеччини, у конференції візьмуть участь і лідери Франції та Росії, а відбутися вона має вже сьогодні. Німецька очільниця висловила співчуття у зв’язку зі збиттям українського гвинтокрила, запевнила українського Президента у підтримці його зусиль з реалізації мирного плану і висловила захоплення мужністю українських військових.

  Підтримку та співчуття через загибель 9 військових з Мі-8 висловив українському очільникові і віце-президент США Джо Байден. Порошенко різко засудив цей інцидент, а також обстріли з боку терористів, що постійно відбуваються попри оголошене перемир’я. Сторони домовилися координувати зусилля для забезпечення повноцінної реалізації мирного плану.

  Попередній матеріал
  У каїрському метро вибухнули чотири бомби
  Наступний матеріал
  США і Британія все ще очікують від Путіна конкретних кроків до миру