Учасники ініціативи "Першого грудня" 5 канал

Українські інтелектуали вимагають докорінної зміни політичної системи

Учасники ініціативи "Першого грудня" оприлюднили звернення до українців та політиків "Збережімо державу від саморуйнації"

У ньому назвали загрози та виклики, що стоять нині перед Україною. Його підписали члени ініціативи - В'ячеслав Брюховецький, Богдан Гаврилишин, кардинал Любомир Гузар, Іван Дзюба, Євген Захаров, Мирослав Маринович, Володимир Панченко, Мирослав Попович, Вадим Скуратівський, Юрій Щербак та Ігор Юхновський. Вони закликали суспільство до об'єднання, щоб не допустити саморуйнації держави.

"Після Майдану ми втратили багато часу, який мав би бути використаний значно ефективніше. Повторюється стара історія: низька якість еліт призводить до деградації держави, її інститутів. Корисливі інтереси в середовищі політичного класу виявляються сильнішими, ніж тривога за долю народи й державницький інстинкт. Cуспільство вимагає докорінної зміни цієї системи. І саме за цим критерієм буде оцінювати ефективність керівництва держави. А балансування між реформаторством і олігархократією приречене на безславний кінець", - зазначив член ініціативної групи "Першого грудня" Володимир Панченко.

"Об'єднайтеся, візьміться за працю. Не чекаймо коли справу змінить лише уряд. Згадаймо це гасло - ми нарешті беремо відповідальність на себе за державу", - додав член ініціативної групи "Першого грудня" Мирослав Маринович.

Попередній матеріал
Саміт "Україна-ЄС" перенесли на вересень
Наступний матеріал
Над розхитуванням ситуації в Одесі працює і "антимайдан", і влада – громадський активіст
Теги:
Loading...

Група "Першого грудня" оприлюднила Великоднє послання