Справжній рекорд витривалості встановило авто американського пенсіонера

  Справжній рекорд витривалості встановило авто американського пенсіонера Ірвіна Гордона. За півсторіччя експлуатації - чоловік проїхав на машині майже 3 мільйони миль - це близько 5 мільйонів кілометрів.
  Чоловік купив свій Вольво з механічною коробкою передач ще у 60-х. Тоді він працював шкільним вчителем, і вартість машини понад 4 тисячі доларів складала його річну зарплатню. Міняти авто на новішу модель - не планує досі. Жодних модифікацій чи серйозних замін не робив. Вольво не має ні кондиціонера, ні підсилювача керма. Довге життя машини пенсіонер пояснює ретельним доглядом. Каже - ніколи не порушував правил експлуатації, регулярно робив техогляди, і не використовував синтетичних моторних масел. Проїхавши два мільйони миль чоловік потрапив до книги рекордів Гіннеса. До нового рекорду трьох мільйонів миль залишилося - лише 55 тисяч кілометрів.

  Ірвін Гордон, власник авто: "Я багато їжджу, особливо після того, як вийшов на пенсію. Якщо бачу на узбіччі знак, який запрошує відвідати якесь цікаве місце - обов`язково звертаю туди. Я готовий дивитися буквально на усе, що пропонує для огляду моя рідна країна".
  Попередній матеріал
  Хеппі-ендом завершилося захоплення заручників у дитячому садку у Франції
  Наступний матеріал
  Літні спортивні табори для відпочинку дітей стають дедалі популярнішими у США [відео]
  Теги: