Літні спортивні табори для відпочинку дітей стають дедалі популярнішими у США [відео]

  Літні спортивні табори для відпочинку дітей стають дедалі популярнішими у Сполучених Штатах. Так батьки намагаються привчити молодше покоління до здорового способу життя. Адже за даними лікарів - щороку збільшується кількість маленьких американців, які страждають на ожиріння. А від надмірної ваги у дорослому віці гине більше цивільних громадян США, аніж військових у миротворчих операціях.

  Цей оздоровчий табір для дітей має власну методу боротьби із зайвою вагою стрибки через мотузку. Заняття проводять на канікулах, для дітей від 5-ти до тринадцяти років. Для стрибків усіх учасників ділять на чотири групи, відповідно до віку та вправності.

  Джастін Піллмор, директор табору: "Стрибання через мотузку - унікальний спорт. Він недорогий, і діти можуть займатися цим де завгодно на пляжі, на задньому дворі, навіть у приміщенні".

  Батьки охоче віддають дітей у спортивні табори. Кажуть це хороша альтернатива відео - та комп`ютерним іграм. На думку лікарів, дитина повинна мати щонайменше годину фізичної активності на добу. Інакше, можуть виникнути серйозні проблеми зі здоров’ям. Зокрема - надмірну вагу.Так, кількість хворих на ожиріння за останні тридцять років зросла утричі.

  Сьюзан Ерміджіотті, мама дитини, що відвідує табір: "Як мама, я розумію, що це повністю моя відповідальність, розповісти дітям про проблему ожиріння, приготувати їм удома здорову їжу, давати із собою здорове харчування, коли вони йдуть до школи. А також - стати прикладом для дітей у активному способі життя". 

  Маріан Ларкін, педіатр: "Зараз найбільший ступінь ожиріння між дітьми від шести до 11-тьох років. А це - початкова школа".

  Щороку від ожиріння - лише у Нью-Йорку гинуть шість тисяч осіб. Це більше, аніж кількість жертв серед американських військових, що беруть участь у миротворчих операціях. Також, місто витрачає на лікування надмірної ваги та її наслідків - понад чотири мільярди доларів на рік.

  Нонна Стефанова, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Справжній рекорд витривалості встановило авто американського пенсіонера
  Наступний матеріал
  Зібрано перший урожай зернових на Київщині
  Теги: