Справжній богатир народився у центральному Китаї

  Справжній богатир народився у центральному Китаї. Новонароджений хлопчик важить сім кілограмів і чотири грами. Тамтешні медіа повідомили - це найважчий малюк у Піднебесній з початку ведення записів.

  І дитина, і породілля - почуваються добре. Батьки новонародженого мають середні зріст і статуру. Їхня старша донька з`явилася на світ шість років тому і важила близько чотирьох кілограмів. Спадкових  причин, з яких у родині сталося таке велике поповнення ніхто назвати не може. Втім, до Книги рекордів Гіннеса - китайський малюк не потрапить. Адже найбільша за історію дитина - народилася наприкінці 19 сторіччя у США. Вона  важила понад 10 кілограмів.

  Хань Джиньань, батько новонародженого: "Під час вагітності моя дружина виглядала і поводилася як і інші жінки. Їла і пила не більше за них. Але наш син народився - просто надзвичайно великим. До того ж, з`явився на світ у рік Дракона, а це - дуже гарний знак. Я - надзвичайно щасливий!

  Вань Юджань, мати новонародженого: "Я, звісно, відчувала, що під час другої вагітності мій живіт був трохи більший. Гадала - народжу дитину вагою десь у 4 - 4,5 кіло. А виявилося, що син важить - аж сім! Я і уявити такого не могла!"

  Попередній матеріал
  Великобританія святкує ювілей Діккенса
  Наступний матеріал
  Більш як 2,5 тисячі років ув`язнення загрожують капітану затонулого лайнера "Коста Конкордія"
  Теги: