Справжня війна за родинну честь спалахнула у китайській провінції Гуй-чжоу

  Справжня війна за родинну честь спалахнула у китайській провінції Гуй-чжоу. У центрі скандалу - місцева дівчинка-підліток, що загинула минулого тижня. Поліція стверджує, що дівчина наклала на себе руки. Утім, родичі та односельці загиблої певні - її збезчестив та убив син місцевого чиновника.
  На адресу поліції направили кілька офіційних скарг - та без жодного результату. Цієї суботи невідомі до смерті побили дяька дівчини - і терпець в людей урвався. Кілька тисячний натовп - переважно молодь -  рушили до відділку поліції та влаштували там пожежу. Фасад будівлі вигорів ущент. П`ятеро поліцейських зазнали поранень. За неофіційними даними, загинув один протестувальник, півтори сотні - зазнали поранень. Ще двісті китайців начебто потрапили за ґрати. Місцеві чиновники відмовляються від коментарів. Офіційна агенція "Синьхуа" запевняє - на ранок понеділка у місті спокійно.

  Люди: "Поліція стверджує, що підозрюваний ні в чому не винен! Упливові люди захищають злочинця, а не жертву! Який же він невинний?"
  Попередній матеріал
  90 іспанських вболівальників отримали поранення у сутичках із поліцією
  Наступний матеріал
  Під час показового виступу французькі десантники поранили 17 людей
  Теги:
  Loading...