90 іспанських вболівальників отримали поранення у сутичках із поліцією

  Дев`ять десятків іспанських вболівальників отримали поранення у сутичках із поліцією. Усю ніч натовп на вулицях міст шаленів, святкуючи перемогу своєї футбольної збірної на чемпіонаті ЄВРО-2008. Вона напередодні здолала німців у Відні із рахунком 1:0. Отже Іспанія - уперше за останні 44 роки, і вдруге за історію Чемпіонату - здобула кубок Європи.
  Історичну перемогу святкували на Батьківщині як то кажу - по повній - із піснями, купанням у фонтанах та "традиційними" бійками. На вулиці Мадрида вийшли іспанські націоналісти - влаштували сутички із поліцією та наразилися на сльозогінний газ. Кілька десятків - опинилися за ґратами. Переможні гасла у Мадриді лунали до самого ранку. Майоріли іспанські прапори, а кілька "особливо збуджених" фанатів підпалювали баки для сміття, трощили телефонні будки й кидали плюшки у поліціянтів.

  Люди: "У мене таке враження, наче з моїх плечей впав величезний камінь, мені навіть важко це пояснити! Усі ці роки без титулів, без фіналів - це було жахливо, і от нарешті! Це фантастичний момент для мене, для моєї родини і для всієї країни!"

  Люди: "Звичайно, ми розчаровані, нам дуже хотілося, щоби виграла Німеччина. Як спортсмени ми маємо визнати, що Іспанія була кращою, вони більше працювали з м`ячем і створили більше моментів, але я був на усіх матчах Чемпіонату і дуже хотів, аби виграли збірна Німеччини."
  Попередній матеріал
  Расистські випади проти Обами зафіксували у Флориді
  Наступний матеріал
  Справжня війна за родинну честь спалахнула у китайській провінції Гуй-чжоу
  Теги:
  Loading...